Teenused

Sisekujundus

– Duo Disaini meeskond toetub lahenduse loomisel teie elustiilile, isiklikule maitsele ja püüdlustele, et luua tõeliselt luksuslikku ruumi sõltumata sellest, kas tegemist on eramu, äriruumi või arendusega. Duo Disaini poolt kujundatud ruumi väärtus tõuseb läbi paigutuse funktsionaalsuse, mis lihtsustab ruumis liikumist ning muudab elamise või töötamise nendes lihtsamaks ja rohkem nauditavamaks.

Projektijuhtimine

– Duo Disaini professionaalne projektijuhtimine tagab laitmatu koostöö kõigi partnerite ja tarnijatega mistahes etapil ning kindlustab seeläbi sisekujundusprojekti õigeaegse valmimise.

Konsultatsioon

– Vahel piisab vaid heast nõuandest, et isikupärast sisekujundust luua. Koostöös on kergem soovitud tulemuseni jõuda, olgu siis tegemist kas klassikalise või modernnse lahenduse otsimisega, kujunduselementide või värvigamma valikuga. Duo Disain on alati valmis teile häid näpunäiteid pakkuma.

Autorijärelvalve

– Võtame kontrolli ja vastutuse, et projekti ehitus ja sisustus oleks igas tööetapis vastavuses sisekujundusprojektiga. Teostame regulaarset ülevaadet ja tööde kvaliteedikontrolli ning aitame leida vastused ehitustööde käigus esilekerkivatele küsimustele.

Mööbli järelevalve

– Hoiame teravalt silma peal, et tellitud mööbel ja sisustus oleks kvaliteetne ning vastavuses konkreetse sisekujundusprojektiga.

3D visualiseerimine

– Visualiseerimine loob projektist pildi juba enne ehitustööde algust ja kindlustab sel moel ettevõtmiste kordaminekut. Visualiseerimine on kõige lihtsam viis anda edasi ideed, näidata potentsiaalset ruumi paigutust või keerulisemaid sisekujunduslahendusi.