Meist

Duo Disain

pakub sisearhitektuurse projekti koostamise teenust, mis seob omavahel terviklikult hoone välisilme selle siseruumidega sõltumata sellest, kas tegemist on eramute, korterite, ühiskondlike hoonete või kaubandus- ja äripindadega.

Meie disainilahenduse eriline ilu seisneb funktsionaalsuse ja esteetika põimimisest alates projekti esimestest visanditest kuni selle valmimiseni. Peame oluliseks teenuse iga etapi personaliseerimist, seega arvestame väga hoolikalt teie vajadusi ja soove ning pakume täislahendust alates kontseptsioonist kuni lõpptulemuseni.

Meie tööstiil on avatud ja koostöövalmis, oleme kogenud ja omame ulatuslikku koostööpartnerite võrgustikku.

Duo Disainiga koos töötades võite olla kindlad, et iga projekt on meie jaoks eriline, kõik tööd algavad nullist ning omanäoline lõpplahendus luuakse vastavalt just teie soovidele ja vajadusetele. Me ei kasuta valmislahendusi.

Individuaalsus…

Duo Disaini poolt loodav dünaamiline ja isikupärane interjöör on glamuurne tänu intuitiivsele lähenemisele ning kirele selle vastu, mida me teeme. Pöörame olulist tähelepanu oma kliendi soovide mõistmisesse luues igakord erilahenduse.

Pühendumus…

Duo Disaini meeskond panustab alates kujunduse kontseptsioonist kuni valmimiseni läbimõeldud planeerimisele ja avatud suhtlemisele, et tagada projekti iga aspekti vastavus standarditele ja kliendi rahulolu.

Detailid…

Uuenduslik disain, tähelepanu pisidetailidele ja suurepärased teadmised interjööri viimistlusest, mööblist ja valgustitest ning professionaalsete koostööpartnerite kaasamine loovad eksklusiivse lõpptulemuse. Kasutame ka eritellimusena valminud mööblit, mis on unikaalseks lisandiks meie klientide projektidele.

Tiim…

Meil on laiaulatuslik kogemus kõrge profiiliga projektide realiseerimisel Eestis ja lähiriikides. Oleme avatud kliendi soovidele ja tulemuslikule koostööle.

aivi-470x270

Aivi:

„Olen mitmekülgsete kunstialaste oskuste ja kogemustega projektijuht. Olen töötanud üle 6 aasta disainerina ja rakendanud oma oskusi objektijuhina erinevatel ehitusobjektidel, mis on mulle suureks abiks sisekujundusprojektide teostamisel. Pikaajaline ja sügav huvi arhitektuuri ja disaini vastu on viinud mind ka mitmetele valdkonnaga seotud kursustele. Minu peamiseks eesmärgiks on tagada projektide kontseptuaalse töö veatu terviklikkus ning kvaliteetne lõpptulemus.“