Sildid

september 21, 2018

Sisustusmess Maison et Objet Pariisis

Septembri alguses korraldatakse Pariisis sisustusmessi Maison & Objet. See on üks suurimaid sündmusi  sisekujundajatele ja üks suurimaid messe Pariisis. Ka meie käisime uudistamas uusi siseviimistlusideid ja trendisuundi kujunduses ning järgnevalt toome mõned neist esile.

Endiselt on samet väga populaarne ning tundub, et see ei ole niipea veel kuhugi kadumas. Samet on pehme ja mugav kangas ning äärmiselt luksuslik oma pehme ja sooja tekstuuri tõttu.

Paljudes messiboksides torkas silma roosa ja roheline toon. Seda oli näha nii erinevatel mööbli esemetel kui ka seintel.

Messilt ei puudunud ka kaua trendikas olnud kuld ja vask. Kullasära oli näha kõikjal, alates mööblist nagu laud, tumbad, peeglid ning lõpetades dekoratsioonidega.

Märgata oli ka palju rohelust koos putukate, loomade ja lindude mustrite ning dekoratsioonidega.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Silma jäi veel täispuitmööbel ning samuti oli seda kombineeritud ka metalliga.

Uute avastusteni 🙂

Kategooriad

Hea teada

Kontor

Nõuanded

Projektid

Sildid

büroo disain Duo Disain ehted geomeetria hall ideed ideelahendus Jõulud jõuluehted jõulukuusk jõulutuled kaunistused kodu konsultatsioon kontor kuld küünlad loomanahk messing pleed projekt põrandavalgusti raamatud raamaturiiul roheline ruumikujundus samet seinavalgustus sinine sisearhitektuur sisekujundus sisustus süvistatud valgustid trend trendid täislahendus töökoht valgusallikad valgustus vannituba vask vintage värskendus võtmed kätte

Jälgi meie blogi!

Saada meile oma e-posti aadress ja
teavitame Sind uutest postitustest!