Sildid

detsember 12, 2014

Lihtsad pühade dekoratsioonid

Saa oma kodule pidulik ilme murdosa võrra soodsamalt tavalistest kulutustest, soetades põhilised asjad käsitöö poest ja kasutades juba olemasolevaid asju

Otsid mõnda lihtsat viisi, kuidas muuta oma kodu pühade ajal pidulikumaks? Jäta vahele kallid valmis tehtud pühade dekoratsioonid ning selle asemel eelista looduslikke materjale, valgeid jõulutulesi ja käputäis põhilisi köögi ja käsitöö poe asju. Alljärgnevalt mõned loomingulised kombinatsioonid, mida proovida sel aastal – sinu kodu tundub soe ja rõõmus ning sinu rahakott tänab sind.

1. Jõulutuledega suur peegel. On juba olemas suur põranda peegel? Laota valged jõulutuled üle ja ümber peegli vahetuks meeleoluks. Selline välimus võib sulle nii palju meeldima hakata, et kasutad neid tulesi aastaringselt.

2. Ehitud kuju. Kaunista kuju, mis valvab sinu ust või see võlts looma trofee seinal lihtsate jõuluehetega. Sel viisil saad juba olemasolevale dekoratsioonile uue pühadele sobiva ilme anda.

3. Magusad kommid klaasist anumates. Aseta suur peotäis beseesi klaasanumasse, täida klaaspurk šokolaadi kommidega ning koogialusele lao küpsiseid ja muid maiuspalasi vastupandamatuks vaatepildiks.

4. Pruun paber + nöörid + rohelus. Mis võiks olla rohkem klassikaliselt jõulune kui pruuni paberiga kaetud kingitused, mis on kokku seotud nööriga. Lisa efekti saavutamiseks lisa pakile juurde kuseoksi ja punaseid marju. Paki mõned varem soetatud kingitused ja säti need hunnikusse või kasuta tühje kaunistatud karpe dekoratsioonina.

4. Pruun paber + nöörid + rohelus. Mis võiks olla rohkem klassikaliselt jõulune kui pruuni paberiga kaetud kingitused, mis on kokku seotud nööriga. Lisa efekti saavutamiseks lisa pakile juurde kuseoksi ja punaseid marju. Paki mõned varem soetatud kingitused ja säti need hunnikusse või kasuta tühje kaunistatud karpe dekoratsioonina.

5. Harilikud (jõulu)sokid + käsitööpoe tähed. Lisa isiklik tempel kamina kohal rippuvatele lihtsatele jõulusokkidele, lisades puidust tähed käsitöö poest – see on ka suurepärane võimalus ühendada omavahel juhuslikud jõulusokid.

6. Ümmargused kuuseehted kausis. Lihtsaid ümmargusi kuuse kaunistusi on olemas eri värvides ning neid võib leida päris soodsa hinnaga – samas võib sul juba neid olemas olla terve hunnik. Et luua pidulik väljapanek, kuhja lihtsalt kobar ehteid (eemalda riputuspaelad) alusele või kaussi.

7. Ilusate lintidega kõvakaanega raamatud. Sirvi oma raamaturiiulit ja vali välja need raamatud, mis lähevad kokku sinu pühade aegse värvigammaga. Lao üksteise peale kolm või enam raamatut ja seo need omavahel kokku satiinist, sametist või muust riidest lindiga.

8. Oksad pudelis. Lõika mõned oksad puult ja aseta need pudelisse või muule suurele alusele ja kaunista ehetega. See oleks eriti ilus aknalaual, kust see võiks olla nähtav ka tänavalt.

9. Tähed + kuldne värv + vardad. Selles meisterdamise projektis on võimalik kasutada soodsaid materjale, kuid tulemus on täiesti elegantne. Korja kokku väikesed tähe kujud ja värvi kuldseks. Leia pakk vardaid (või puidust pulki) ja asu tööle. Tähed saad liimida varda külge kasutades liimipüstolit. Seejärel aseta need küünla hoidjasse või väiksesse purki, mis on täidetud soolaga.

10. Rohelus + lindid. Klassikaline viis on rohelised oksad siduda trepi käsipuu külge. Küll aga suurte lehvidega liialdamine ja mitmed meetrid linti võib eelarvele halvasti mõjuda. Hoia asjad lihtsana ja soodsana võttes kasutusse kõik need vanad lindid ja paelad, mis on seisma jäänud.

11. Pärja vormid + leiud. Poe pärg võib sulle maksma minna terve varanduse – või sa võid selle teha ise väikese ajaga kasutades leide talviselt jalutuskäigult looduses. Et luua sarnane pärg nagu pildil, siis alusta lihtsast pärja vormist, mis on kaetud roheliste okstega. Selle peale lisa eri suuruses tähti. Tähtede asemel võid kasutada ka näiteks käbisid.

Ütle meile: Mis on sinu lemmik eelarve sõbralik viis pühade aegseks dekoreerimiseks?

Kategooriad

Hea teada

Kontor

Nõuanded

Projektid

Sildid

büroo disain Duo Disain ehted geomeetria hall ideed ideelahendus Jõulud jõuluehted jõulukuusk jõulutuled kaunistused kodu konsultatsioon kontor kuld küünlad loomanahk messing pleed projekt põrandavalgusti raamatud raamaturiiul roheline ruumikujundus samet seinavalgustus sinine sisearhitektuur sisekujundus sisustus süvistatud valgustid trend trendid täislahendus töökoht valgusallikad valgustus vannituba vask vintage värskendus võtmed kätte

Jälgi meie blogi!

Saada meile oma e-posti aadress ja
teavitame Sind uutest postitustest!