Sildid

oktoober 16, 2014

Kui sul on vaja natuke abi sisekujunduses

Säästa raha ja naudi isetegemise rõõmu sisekujundaja konsultatsiooniga, mis annab asjast suurema ülevaate.

On mitmeid erinevaid viise, kuidas sul on võimalik sisekujundajaga koos töötada. Eelmistes postitustes vaatasime täislahendusega sisekujunduse teenust ja ideelahendus teenust, aga võib juhtuda, et see on rohkem kui sul vaja. Kui otsid lihtsalt natuke abi suuna näitamisel, et saaksid õigele teele, siis sisekujunduse konsultatsioon võib olla just sulle ideaalne.

Sisekujunduse konsultatsioon jaguneb põhiliselt kaheks. Esimene tüüp on soov teada saada millegi kindla kohta, nagu seinavärvid (kutsutakse värvi konsultatsioon) või aknakatted.

Teine konsultatsiooni tüüp on laialdasem, näiteks sisutus kogu ruumile või mitmele ruumile. Seda tüüpi konsultatsioonil sisekujundaja pakub välja teie projektile sobivaid ideid, mis tuginevad kõigele koolis õpitule ja kogemustele. (Me kutsume seda ajurünnakuks.)

Sellelt kohtumiselt saad palju spetsiifilist infomatsiooni oma projekti jaoks nagu näiteks mööbli paigutus, soovitusi, kust tooteid osta saab ja mõtteid aknakatete, seinavärvi, kunsti, valgustuse, põranda, vaipade jne kohta. See kokkusaamine on intensiivne ja sa peaksid olema valmis märkmeid tegema. Võta seda kui võimalust rääkida oma erinevatest ideedest ja saa professionaalset nõu enne, kui võtad välja oma krediitkaardi või hakkad seinu maha lõhkuma.

See teenus on hea inimesele, kes tunneb ennast kujundamisel üsna kindlalt, aga sooviks juhisena spetsialisti arvamust. Nii saad juurde enesekindlust, mis saadab sind õiges suunas.

Mis see maksab? Konsultatsiooni tasu on määratud tunni hinna alusel. Rohkem intensiivsema konsultatsiooni tasu on kõrgem. Need teadmised ja ideed, mis saad konsultatsiooni käigus aitavad sul vältida kulukaid vigu ja saate kindel olla, et oled oma raha kulutanud otstarbekalt.

Mida oodata: Tavaliselt konsultatsioon kestab tund või kaks. Kui oled soovitused hästi ära kasutanud võid hiljem alati paluda rohkem abi tunnipõhiselt. Võta seda kui head võimalust pääseda ligi meie kogemustele, haridusele, oskustele ja kasutada meie eriala trikke. Kõik see on võimalik teada saada ühel kohtumisel (või mitmel kui soovid).

Kas sa oskad lugeda kanga, seinavärvide ja materjalide nagu puit, kivi ja vaip alatoone ja tead, kas need töötavad koos? Kui ei siis konsultatsioon võib pakkuda sulle suurt võitu.

Juhtiv värvitootja pakub 3500 värvitooni (ainuüksi valge variatsioone on 130). Värvinäidis võib poe valguse käes näha ilus, aga sinu kodus kohutav. Väike investeering värvi konsultatsiooni näol aitab sul saada õige tooni esimesel korral, seega hoiad kokku aega ja raha ülevärvimise pealt.

Aknakatete konsultatsioon on populaarne. Rulood, kardinad või aknakatted saab välja valida ühe või kahe kohtumisega.

Vajad abi võimalike panipaikade ettekujutlemisel? Sisekujundajatel on rohkelt kogemusi leidmaks võimalusi ootamatutes kohtades.

Kas sul on raske leida unikaalset mööblieset, mis sulle meeldiks ja peegeldaks sinu ja su pere elustiili? Konsultatsioon sisekujundajaga aitab sul välja otsida selle unikaalse eseme.

Sisekujndaja annab sulle enesekindluse, et julgeksid lisada wow faktori või tõmbab eemale valikutest, mida hiljem võid kahetseda. Sa saad professionaalset abi ja isikliku rahulduse teades, et tegid enamus tööst ise.

Seotud artiklid:

Millal valida täislahendusega sisekujunduse projekt

Kui ideelahendus on sinu jaoks

Kategooriad

Hea teada

Kontor

Nõuanded

Projektid

Sildid

büroo disain Duo Disain ehted geomeetria hall ideed ideelahendus Jõulud jõuluehted jõulukuusk jõulutuled kaunistused kodu konsultatsioon kontor kuld küünlad loomanahk messing pleed projekt põrandavalgusti raamatud raamaturiiul roheline ruumikujundus samet seinavalgustus sinine sisearhitektuur sisekujundus sisustus süvistatud valgustid trend trendid täislahendus töökoht valgusallikad valgustus vannituba vask vintage värskendus võtmed kätte

Jälgi meie blogi!

Saada meile oma e-posti aadress ja
teavitame Sind uutest postitustest!