Sildid

oktoober 7, 2014

Kui ideelahendus on sinu jaoks

Ei taha täislahendusega sisekujunduse projekti, aga sooviks juhendamist ruumi paigutuses, möbleerimisel ja värvidega? Ka sellisel juhul saab sind aidata sisekujundaja.

Hiljuti kirjutasime teemal, miks kodu kujundamisel on täislahendusega sisekujundusprojekti tellimine kasulik. Paljud koduomanikud tahavad aga protsessiga olla rohkem seotud ja teha osa töid ise, samal ajal soovides kindlustunnet, et lõpptulemus on hea. Siit saad lahenduse, mis töötab ka sinu jaoks.

Sinu jaoks võib olla ideaalne palgata spetsialist, kes valmistab ette ideelahenduse. Järgnevalt lühike ülevaade sellest, mida võiks teada ideelahenduse kohta.

Ideelahendus sisaldab kogu informatsiooni selleks, et saaksid oma projekti lõpule viia. Selline lähenemine, kus sulle antakse joonis koos mõõtude ja stiili näidetega on ideaalne, kui sulle meeldib otsida allahinnatud tooteid internetis või käija vanakraamiturul. Sest ideelahendus annab selge suuna, millist eset sa vajad, aga konkreetse toote saad ise välja valida. Sel moel saad alustada esemete soetamist vastavalt oma ajakavale ning sellele, kuidas eelarve lubab.

Samuti on ideelahendus sinu jaoks, kui oled juba algust teinud oma kujundusprojektiga. Oled ostnud mõned esemed ja lihtsalt tundub, et ei suuda saavutada soovitavat lõpptulemust.

Kas peaksid ostma kõik esemed uued? Mitte veel. Sisekujundaja võib aidata olemasolevate asjadega saavutada soovitud väljanägemise.

Oled osav tööriistadega, aga vajaka on esteetilisest väljaõppest, et ette kujutada, kuidas miski võiks välja näha? Ideelahendus võib sisaldada eritellimusmööbli, sisseehitatud raamaturiiuli või mõne muu detaili jooniseid. Kui sul on olemas joonised siis ülejäänu saad teha juba ise. Samuti, kui tunned olevat osav õmblusmasinaga, saad enamus pehmeid esemeid ise valmistada. Näiteks aknakatteid ja voodipesu on ise teha üllatavalt lihtne.

Mida oodata: Sisekujundajal läheb tavaliselt ideelahenduse lõpuni viimiseks aega alates mõnest nädalast kuni paari kuuni, kõik oleneb sellest, kui suure projektiga on tegemist.

Vannitoa joonised võivad sisaldada keraamiliste plaatide valikut, soovitatavat sanitaarkeraamikat ja -tehnikat, valgustust ja mööblit.

Köögi joonis võib sisaldada materjale, viimistlust ja tehnikat kindlustamaks, et saad unikaalse väljanägemise, mis läheb kokku kogu ülejaanud koduga.

Elutoa või magamistoa ideelahendus võib sisaldada mööbli paigutust, mööbli soovituslikku valikut, valgustite valikuid ja värvilahendust.

Ideelahendus võib samuti pakkuda ruumi säästmise võimalusi, et kasutada oma kodu rohkem tõhusamalt või aidata ära kasutada maksimaalselt ruutmeetreid selliselt, mille peale sa ise ei tulnud.

Mis see võiks maksta: Ideelahendus on tavaliselt fikseeritud hinnaga. Kujundustasu on määratud sarnaste projektide ja kogemuste põhjal. See võib erineda sisekujundajatel, kuid see on kõige levinum lähenemine.

Järgmises postituses: Kui sul on vaja natuke abi sisekujunduses

Veel:Millal valida täislahendusega sisekujunduse projektVeel: Millal valida täislahendusega sisekujunduse projekt

Kategooriad

Hea teada

Kontor

Nõuanded

Projektid

Sildid

büroo disain Duo Disain ehted geomeetria hall ideed ideelahendus Jõulud jõuluehted jõulukuusk jõulutuled kaunistused kodu konsultatsioon kontor kuld küünlad loomanahk messing pleed projekt põrandavalgusti raamatud raamaturiiul roheline ruumikujundus samet seinavalgustus sinine sisearhitektuur sisekujundus sisustus süvistatud valgustid trend trendid täislahendus töökoht valgusallikad valgustus vannituba vask vintage värskendus võtmed kätte

Jälgi meie blogi!

Saada meile oma e-posti aadress ja
teavitame Sind uutest postitustest!