Sildid

november 2, 2016

5 alternatiivset võimalust galeriiseina loomiseks

Galeriiseina tegemine oma koju on hea viis luua stiilne esitlus. Unusta tavapärased kodu kujundamise „reeglid“ ja proovi oma lemmik kunsti eksponeerimiseks üht neist alternatiivsetest meetoditest.

1 Asümeetriline

Kogu kokku oma lemmik pildid ja paiguta need seinale juhuslikult. Vaata pigem nende paigutust, mitte ära mõõda välja täpset asukohta igale pildile.

2 Minimalistlik

Kes ütles, et galeriisein peab koosnema mitmest pildist. Riku reegleid ja grupeeri 2-3 pilti minimalistlikuks seina dekoratsiooniks.

3 Riputatud

Kas sul vedeleb kuskil jupike nööri? Kasuta seda piltide riputamiseks. See variant on hea kui tahad piirata aukude tegemist seina.

4 3D

Galeriisein võib koosneda rohkemast kui ainult tasapinnalistest postritest ja lõuenditest. Sügavuse loomiseks sobita pildid kokku teiste detailidega nagu näiteks maskid, peeglid, floora ja fauna ning kõige muuga, mis sind inspireerib.

5 Seinale toetuv

Veel üks alternatiivne viis galeriiseina loomiseks on kui ei riputa ühtegi pilti seinale. Lihtsalt kogu kokku mõned oma lemmik pildid ja lase neil toetuda vastu misiganes seina, nii lood stiilselt lohaka ning vähem viimistletud ilme.

Kategooriad

Hea teada

Kontor

Nõuanded

Projektid

Sildid

büroo disain Duo Disain ehted geomeetria hall ideed ideelahendus Jõulud jõuluehted jõulukuusk jõulutuled kaunistused kodu konsultatsioon kontor kuld küünlad loomanahk messing pleed projekt põrandavalgusti raamatud raamaturiiul roheline ruumikujundus samet seinavalgustus sinine sisearhitektuur sisekujundus sisustus süvistatud valgustid trend trendid täislahendus töökoht valgusallikad valgustus vannituba vask vintage värskendus võtmed kätte

Jälgi meie blogi!

Saada meile oma e-posti aadress ja
teavitame Sind uutest postitustest!