Sildid

mai 15, 2015

Vahvad lennud kiigel tubases keskkonnas

Valmistu õhkutõusuks ja rohkeks lõbuks, kinnitades lakke toolid, pingid ja võrkkiiged.


Paljud lapsed on kogenud seda, kui on pidanud vihmase ilmaga toas olema, soovides, et saaksid mängida õues kiikudel. Miks mitte nautida enda sisemist last ja lisada interjööri mängulisust, paigaldades tuppa kiik? Valides kasvõi klassikalise rehvi koos köiega või munakujulise kiigu, on tulemus kindlasti rõõmuvalmistav.

Miks see toimib: See ühe köiega disain näeb välja peaaegu kui minimalistlik skulptuur.

Miks see toimib: See ühe köiega disain näeb välja peaaegu kui minimalistlik skulptuur.

Märkus: Enne kiige lakke paigaldamist räägi ehitaja või arhitektiga – võib-olla on vaja paigaldada lisatugi talade vahele, et kinnitus oleks konstruktsiooniliselt püsiv.

Allolevasse ruumi on tellitud käsitööna valmistatud Adagio kiiged, mis on kinnitatud Paola Lenti signatuurköitega.

Miks see toimib: Rõõmsameelsed oranžid kiiged tekitavad hea koosluse rustikaalse puitpaneeliga, et luua õue vabaaja tunne, kuid samas saab nende kiikedega muuta ka elutoa toredaks ja lõbusaks kohaks.

See eritellimusel valmistatud kiik on valmistatud rauast ja pähklipuust ning sellele on paigaldatud hubane lambanahast kate.

Miks see toimib: Magamistoas on hea, kui Sul on võimalik istuda ka mujale peale voodi. Kui toas on vähe ruumi või tunned muret, et varjad tooliga akna ära, siis mänguline kiik võib olla meelepäraseim võimalus.

Punutis alumiiniumist raami ümber teeb Kettal Maia Egg kiigest piisavalt peene kiige, et kasutada seda ka toas.

Miks see toimib: See munakujuline tool näeb visuaalselt kergem, kui kinnitus on laes, mitte alusel. Läbipaistev ja õhuline disain on hea kontrast valtsitud terasest kaminale.

Tühi kiiktool on kui õhuline kunstitaies selles suures modernses ruumis.

Miks see toimib: Kiik võib olla loominguline istumiskoha lahendus, kui Sa ei soovi trepist tulles näha mööblieseme tagumist külge.

Siin on ära kasutatud teraskonstruktsiooni nii, et eksponeeritud I-tala alumisele vööle on tehtud vajalikud augud selleks, et see kannaks lihtsat puidust kiike. Kaks köit, millele on kinnitatud kiigu iste, on tõmmatud läbi nende avade ja otstesse tehtud lihtsad sõlmed.

Miks see toimib: See õhuline katusekorter on juba koduks seikluslikule liumäele, seega kiik ühendab mängulisuse tunde ning käies välja idee, et kodu asub taevas.

Õigesti kinnitatud klassikaline Eero Aarnio Bubble tool võtab vastu koormust kuni 130 kilogrammi, kuigi on visuaalselt habras.

Miks see toimib: Tooli läbipaistev plastik jätab alles ruumis laiahaardelise vaate ja mõjub õhuliselt.

Kategooriad

Hea teada

Kontor

Nõuanded

Projektid

Sildid

büroo disain Duo Disain ehted geomeetria hall ideed ideelahendus Jõulud jõuluehted jõulukuusk jõulutuled kaunistused kodu konsultatsioon kontor kuld küünlad loomanahk messing pleed projekt põrandavalgusti raamatud raamaturiiul roheline ruumikujundus samet seinavalgustus sinine sisearhitektuur sisekujundus sisustus süvistatud valgustid trend trendid täislahendus töökoht valgusallikad valgustus vannituba vask vintage värskendus võtmed kätte

Jälgi meie blogi!

Saada meile oma e-posti aadress ja
teavitame Sind uutest postitustest!