MEIST

Krislyn ja Aivi on oma entusiasmiga loonud sisekujundusettevõtte, mis pöörab põhjalikku tähelepanu pisidetailidele ning väärtustab sõbralikku, avatud ja vastutulelikku suhtumisstiili.

Krislyn on lõpetanud sisekujunduse eriala Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor. Tal on rikkalikud teadmised ja kogemused sisekujunduse valdkonnas tänu enam kui 11 aasta pikkusele töökogemusele. Krislyni loodud ruumid on kaunid, ülimalt funktsionaalsed ning iga kliendi vajadusi ja soove peegeldavad. Paljude klientide püüdlused oma unistuste projekti teostada on tõeks saanud tänu Krislyni ärksale vaimule ja järjekindlusele ning võimele koostöös midagi tõeliselt erilist pakkuda.


Aivi on andekas mitmekülgsete kunstialaste oskustega juht, kelle peamiseks jõuks on tagada konseptuaalse töö veatu realiseerimine, selle struktuuriline terviklikkus ja kvaliteetne lõpptulemus. Tema pikaajaline sügav huvi arhitektuuri ja disaini vastu on pannud teda osalema erinevatel selle alaga seotud kursustel. Aivi on töötanud üle kuue aasta disainerina ning rakendanud oma oskusi objektijuhina erinevatel ehitusobjektidel. Tema ehitusinseneri erialal saadud tehnilised teadmised on suureks abiks sisekujundusprojektide teostamisel.

Nad on uhked iga sisekujundusprojekti üle, mis valminud Eestis või välismaal, olenemata sellest, kas klient on juhtiv arendaja või eraklient.