TEENUSED

Sisekujundus– Duo Disaini meeskond toetub sinu elustiilile, isiklikule maitsele ja püüdlustele, et luua tõeliselt luksusliku ruumi sõltumata sellest, kas tegemist on eramu, äriruumi või arendusega. Duo Disaini poolt kujundatud ruumi väärtus tõuseb läbi paigutuse funktsionaalsuse ning see omakorda lihtsustab liikumist ruumis.

Projekti juhtimine– Duo Disaini professionaalne projektijuhtimine tagab laitmatu koostöö kõigi partnerite ja tarnijatega mistahes etapil ning kindlustab seeläbi sisekujundusprojekti õigeaegse valmimise.

Konsultatsioon– Vahel piisab vaid heast nõuandest, et isikupärast sisekujundust luua. Koos mõeldes on kergem stiilipuhtaima tulemuseni jõuda, olgu siis tegemist kas klassikalise või modernnse lahenduse otsimisega, kujunduselementide või värvigamma valikuga. Duo Disain on alati valmis teile häid näpunäiteid pakkuma.

3D visualiseerimine– Visualiseerimine loob projektist pildi juba enne ehitustööde algust ja kindlustab sel moel ettevõtmiste kordaminekut. Visualiseerimine võimaldab sisekujundusprojektidele mitmekülgse lähenemise kaudu lahendust otsida. Visualiseerimine on kõige lihtsam viis anda edasi idee, näidata potentsiaalset ruumi paigutust või näidata keerulisemaid sisekujunduslahendusi. Pilt on väärt tuhat sõna.

 

Küsi hinnapakkumist!